Misyonumuz – Vizyonumuz

giresun-konfeksiyon

HAKKIMIZDA

Merkezi TÜRKEY/GİRESUN/BULANCAK yer alan MOLA TEKSTİL son yıllarda Türkiye çapında  üretim kaynağını geliştirmiştir. 350 Çalışan, 150 Makineli üretim parkuru ile firmamız  "İndiTex" onaylıdır

Biz, yenilikçi ürün geliştirmeden lojistik düzenlemelerine kadar geniş kapsamlı hizmetler sunan dikey entegre tam kapsamlı bir konfeksiyon şirketiyiz.

NEDEN MOLA TEKSTİL

Kritik yol süreçlerimiz, ekiplerimizin ve müşterilerimizin ekiplerinin sürekli olarak hem çevrimiçi hem de çevrimdışı siparişlerinin durumuz ile ilgili olarak bilgilendirilmesine olanak sağlar. Kalite performansında olduğu gibi, zamanında teslim performansımız da ölçülebilir ve doğrulanabilir. Sahip olduğumuz mevcut kalite izleme süreçleri, sorunun çözümünden ziyade soruna engel olmak üzerine yoğunlaşmıştır.

 

6MxaB_1523880196_1674
qykVm_1523879901_6636

İNSAN KAYNAKLARI

Türkiye'deki tekstil şirketlerinden bir tanesidir. Şirketimizde hem üretim hem de yönetim iş pozisyonları mevcuttur. MOLA TEKSTİL kurumsal kültürü , sürekli öğrenme ve gelişme ve takım çalışmasına dayanmaktadır . Bu prensipler çalışan ilişkilerinin temelini oluşturmaktadır.

ÜRETİMİMİZ

Modern, amaca özel inşa edilmiş fabrikamızda, bizim amacımız ürünlerin ve hizmetlerin söz verdiğimiz kalite ve güvenlik gerekliliklerini karşılaması ve teslimatının zamanında yapılmasını ve bu suretle de sürekli müşteri memnuniyetini sağlamaktır. Çalışanlarımızın yetenekleri ve nitelikleri bizim en büyük varlığımızdır ve sürekli eğitimler, doğru araç gereç ve ekipmanlar ve rakipsiz bir sağlık ve güvenlik ortamı ile bunu desteklemekteyiz .Modern tesisler , makineler ve ekipmanlar , güvenli , temiz çalışma koşulları yüksek verimlilikle çalışan operatörler yüksek fabrika verimlilik garantilemektedir. Düşük stok seviyeleri düşük maliyet ve yüksek kalite hedeflerine hızlı üretilen iş hacmi ile ulaşılmasına yardımcı olur.

 

dikis-seti

PRENSİPLERİMİZ

-Araştırma, tasarım ve geliştirmede sürekli olarak yenilik.

-Güvenilir teslimat.

-Sürdürülebilir en iyi kalite.